Містотревел (місто тревел, місто травел, misto travel) – це сервіс для онлайн пошуку, підбору та бронювання різноманітних турів на різні напрямки туроператорами України. Онлайн сайт Місто Тревел повністю замінює звичайне стаціонарне турагентство.

Вам не потрібно робити зайві поїздки до офісу будь-якої турфірми! Щоб підібрати і забронювати собі тур, треба лише доступ до сайту Місто Тревел (Misto.travel) і зовсім небагато власного часу.

Misto Travel надає можливість знайти, підібрати та забронювати тур – як один з найкращих варіантів відпочинку для себе та своїх близьких, будь то автобусний тур або авіа тур. Найпопулярніші – це гарячі тури на Місто Тревел!

Для постійних клієнтів діє бонусна програма.

Алгоритм пошуку та підбору турів на Місто Тревел дуже інтуїтивний і досить простий! Все що потрібно – це прописати: куди їсте, звідки їсте, початок туру, тривалість туру, кількість людей, після чого натиснути на кнопку:

Також, у формі пошуку та підбору турів на Місто.Тревел є можливість скористатися розширеними параметрами відбору турів, таких як: кількість зірок готелю, варіанти харчування, регіон країни відпочинку, інфраструктура, назви готелю варіанти розваги тощо (всього понад 60 фільтрів).

 

Через кілька секунд система підбору турів Місто Тревел видасть всі доступні варіанти, згідно з заданими критеріями відбору, які ще можна буде фільтрувати як за ціною, так і за рейтингом, а також за ціною за всіх відпочиваючих, або за ціною на одного відпочиваючого.

Відображення цін на Misto Travel можливе як у гривнях, так і в доларах.

Після вибору місця проживання (готелю), є можливість вибору номера для проживання безпосередньо.

Вибравши потрібний номер, натискаємо:

Оплата туру на сайті Місто Тревел складається з 2 частин: передоплата (15% від загальної вартості туру, але не менше 3000 грн) та оплата залишку різниці після підтвердження туру.

В даний час Місто Тревел є першим і єдиним онлайн сервісом (агрегатор) пошуку та бронювання турів в Україні.

Також, за потребою, Misto.Travel допомагає своїм клієнтам в оформленні туристичних віз.

Місто Тревел – найкращий вибір для мандрівників в Україні!

Здійснити пошук та підбір турів, що горять, Місто тревел Ви можете безпосередньо на нашому сайті Serv.co.ua, скориставшись простою формою пошуку турів Місто.Тревел