POLIS.UA, електронний сервіс з продажу фінансових продуктів. Він унікальний тим, що працює в режимі 24/7 і створений для забезпечення рівного доступу до фінансового ринку при створенні конкурентного середовища та оптимізації фінансових послуг.

Сервіс пропонує широкий спектр фінансових продуктів, включаючи споживчі кредити, кредитні картки, страхування (автоцивілка, туристичне страхування, зелена карта), паливні талони тощо. У майбутньому Поліс юа планує розширити продуктову лінійку за рахунок інших фінансових продуктів, таких як державні та корпоративні облігації, акції пайових інвестиційних фондів, іпотечне кредитування та банківські депозити.

Головна мета POLIS.UA – надавати своїм користувачам швидкі, зручні та вигідні фінансові послуги. Сервіс досягає цього за рахунок вигідної програми лояльності, зручної реферальної системи та віддаленого доступу до фінансових послуг 24/7 через свій агрегатор. Загалом прагне створити зручну платформу, яка спрощує процес отримання фінансових послуг у сучасному світі.