Авіаквитки Баку – Харків: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Баку в Харків

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Баку в Харків по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Баку – Харків – Баку

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Баку – Харків можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

У 2010 році В аеропорту “Харків” було відкрито новий сучасний пасажирський термінал площею 20000 кв. м і пропускною спроможністю 650 осіб на годину. Також стара будівля аеропорту була реконструйована і перетворена в термінал для обслуговування VIP — пасажирів. Термінал зберіг стилістику сталінізму, на його території відкрився ресторан Політ, який витриманий в тому ж стилі. В додаток до цього був побудований ангар, він включає в себе 3 секції для обслуговування і зберігання приватних літаків. У 2011 році була введена в експлуатацію нова злітно-посадкова смуга.