Авіаквитки Харків – Алмати: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Харкова в Алмати

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Харкова в Алмати по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Харків – Алмати – Харків

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Харків – Алмати можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Алматинський аеропорт знаходиться в 13 кілометрах від міста і пов’язаний з ним регулярним транспортним сполученням. Так, ви можете дістатися до центру на таксі або замовивши трансфер, а щоб заощадити – сідайте на один з автобусів: № 79, 86, 92 або 106.
У самому аеропорту є все, що потрібно туристу. Кафе, бари, закусочні, банкомати і обмінники, зона дьюті-фрі, а також телефони-автомати, пошта, медпункт, кімната матері і дитини і навіть консульський відділ. Поруч з аеропортом розташовується готель.