Авіаквитки Харків – Анталія: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Харкова в Анталію

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Харкова в Анталію по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Харків – Анталія – Харків

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Харків – Анталія можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Аеропорт Анталії знаходиться в 10 км від центру міста і має регулярне транспортне сполучення з курортом. В аеропорту два міжнародних термінали і працюють стійки інформації для пасажирів – одна в залі вильоту, і ще одна в залі прильоту. Співробітники, крім іншого, говорять і по-російськи!

Аеропорт дуже зручний: повсюдно є банкомати, в залі прильоту є обмінник, а в залі вильоту працює цілодобовий банк. В обох залах є кімната матері і дитини, а також ігровий майданчик, а в аеропорту цілодобово чергують лікарі і є медпункт. Крім цього до послуг пасажирів пошта, оренда машин і послуги таксі, бюро знахідок і звичайно кафе, ресторани і дьюті-фрі.