Авіаквитки Харків – Кіпр: купити квиток на літак, ціна

Дешеві авіаквитки Харків – Кіпр

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Харкова в Кіпр по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Харків – Кіпр – Харків

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Харків – Кіпр можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

На Кіпрі зосереджено 4 міжнародні аеропорти, які знаходяться в місті Пафос, в Нікосії, у турецькій частині Кіпру (аеропорт «Ерджан») і в столиці Ларнака. Larnaca International Airport основний і найбільший, щорічно він приймає більше 7 000 000 пасажирів. Інфраструктура відповідає всім стандартам: на території є довідкове бюро, банк, кафе, магазини, сувенірні лавки, комфортабельні зони відпочинку, спа-салон.