Авіаквитки Харків – Мілан: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Харкова в Мілан

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Харкова в Мілан по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Харків – Мілан – Харків

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Харків – Мілан можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

В Мілані три аеропорти: Мальпенса, Лінате і Бергамо – всі вони виконують і внутрішні, і міжнародні рейси.

Мальпенса найбільший з них. В ньому є два термінали, які обслуговують міжнародні (Термінал 1) і лоукост-рейси (Термінал 2). Також на території аеропорту розташований готель Шератон. З Мальпенса до Мілана можна дістатися приблизно за годину поїздом або автобусом.

Аеропорт Лінате знаходиться ближче всіх до міста, всього в 8 км. Він менший (всього 2 злітні смуги),і звідси в місто кожні півгодини відходять автобуси. До аеропорту Мальпенса від Лінате можна доїхати на регулярному автобусі.

Аеропорт Бергамо приймає бюджетні рейси. Звідси в Мілан можна доїхати автобусом (ходить кожні 30 хвилин), який прибуває до центрального ж/д вокзалу Мілана. Всі три аеропорти оснащені всім необхідним. Тут є кафе і магазини, працюють банки та банкомати, а також можна замовити таксі і орендувати машину.