Авіаквитки Харків – Париж: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Харкова в Париж

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Харкова в Париж по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Харків – Париж – Харків

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Харків – Париж можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

В Парижі є три головні аеропорти, які приймають літаки зі всього світу. Пасажири з Харкова найчастіше прилітають в аеропорт «Шарль де Голль», який знаходиться в 25 км від Парижа, він має 8 терміналів і вважається одним з найбільших в Європі. Аеропорт «Орлі» призначений переважно для внутрішніх рейсів, має 2 термінали і розташований в 15 км від Парижа. Аеропорт «Бове» приймає найчастіше літаки лоукост-компаній, відстань до Парижа становить 85 км.