Авіаквитки Харків – Стамбул: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Харкова в Стамбул

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Харкова в Стамбул по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Харків – Стамбул – Харків

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Харків – Стамбул можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Рейси з Харкова як правило прибувають в Стамбул в аеропорт Ататюрк, а от зворотні (із Стамбула) іноді відправляються з аеропорту Сабіха Гекчен. Аеропорт імені Ататюрка знаходиться недалеко від центру міста, тоді як аеропорт імені Сабіхи Гекчен – в азіатській частині Стамбула, але обидва оснащені всім необхідним для комфортної подорожі.

У міжнародному терміналі аеропорту Ататюрк є не тільки кафе, ресторани і безліч магазинів, але і обмінники з банкоматами, камери зберігання і навіть особистий готель! Також тут можна взяти напрокат автомобіль. З терміналу є вихід до метро, що дуже зручно. Термінал аеропорту імені Сабіхи Гекчен володіє тими ж зручностями, тільки от потік туристів тут не такий великий.