Авіаквитки Харків – Тель-Авів: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Харкова в Тель-Авів

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Харкова в Тель-Авів по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Харків – Тель-Авів – Харків

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Харків – Тель-Авів можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Головний аеропорт Тель-Авіва (та й усього Ізраїлю) – аеропорт Бен-Гуріон. Це не тільки один із самих зручних аеропортів, але і самий безпечний. В ньому працюють всього два термінали (№1 і №3), з яких Термінал 1 обслуговує внутрішні рейси, а Термінал 3 – міжнародні. Аеропорт знаходиться в 14 кілометрах від міста і пов’язаний з ним постійним транспортним сполученням (таксі і міський транспорт).