Авіаквитки Київ – Париж: купити квиток на літак, ціна

block”>

Купити авіаквитки з Києва в Париж

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Париж по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Париж – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Париж можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Більшість туристів прилітає до Парижа в один з трьох головних аеропортів:

Аеропорт Roissy-Charles de Gaulle (аеропорт Шарля де Голля) — один з найбільших в світі, саме сюди прибувають прямі рейси з Росії та України, а також деякі пересадочні. Він розташований в 25 км від міста, схема цього аеропорту Парижа включає в себе 8 терміналів, з’єднаних безкоштовним метрополітеном.

Аеропорт Orly в основному обслуговує внутрішні рейси. Знаходиться в 15 км від Парижа і включає 2 термінали — детальну схему можна знайти на офіційному сайті аеропортів Парижа.

Аеропорт Beauvais («Бове») знаходиться в сусідньому регіоні, Пікардії (85 км від Парижа). Це головний повітряний порт для рейсів компаній-лоукостерів (основний перевізник тут — бюджетний Ryanair).