Авіаквитки Київ – Лісабон: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Києва в Лісабон

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Лісабон по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Лісабон – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Лісабон можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

В аеропорту Лісабона Портела діють два пасажирські термінали, між якими регулярно курсує автобус. Термінал 1 обслуговує міжнародні рейси, тоді як Термінал 2 відповідає за внутрішні рейси по країні. Звідси ж можна полетіти на Азорські острови і Мадейру.

Аеропорт надає пасажирам такі послуги як: камера зберігання, пункт обміну валют, прокат автомобілів і навіть душові. Є дитячі ігрові кімнати, а також різні кафе, магазини і ресторани. В турбюро ви можете отримати безкоштовну карту міста, а на всій території аеропорту працює безкоштовний Wi-Fi.