Авіаквитки Київ – Лондон: ціна на переліт від 918 UAH, купуй онлайн

Купити авіаквитки з Києва в Лондон

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Лондон по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Лондон – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Лондон можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Аеропортів у місті цілих шість, найпопулярніші з яких:

Heathrow — найбільший аеропорт Великобританії і всієї Європи (близько 25 км до центру Лондона). Однозначний лідер серед авіаперевізників (40% всіх рейсів). British Airways використовує «Хітроу» в якості бази.

На схемі цього аеропорту Лондона ви знайдете 5 терміналів (British Airways відданий термінал №5, а також частково №1 і №3). Через велику завантаженість у черзі тут можна простояти кілька годин. Всі подробиці — на офіційному сайті аеропорту Лондона, телефон довідкової служби: +44 (0) 844 335 1801.

Gatwick — другий за величиною аеропорт з двома терміналами (Північний і Південний), сполученими безкоштовним трансфером. Знаходиться «Гетвік» в 42 км від центру Лондона, телефон довідкової служби: +44 (0) 844 892 0322.

Є також аеропорти Stansted і Luton — вони обслуговують внутрішні рейси економ-класу, а також деякі європейські рейси. Аеропорт City обслуговує бізнес-рейси в межах Великобританії, а «Саутенд» використовують переважно для чартерів і вантажних перевезень.