Авіаквитки Київ – Мадрид: купити авіаквитки на літак ✈ Київ – Мадрид, ціна від $74

Купити авіаквитки з Києва в Мадрид

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Мадрид по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Мадрид – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Мадрид можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Аеропорт іспанської столиці носить пишну офіційну назву: аеропорт «Мадрид-Барахас імені Адольфо Суареса». Це не тільки головна повітряна гавань міста, але і один з п’яти найбільших аеропортів Європи. Щорічно Барахас пропускає близько 45 мільйонів пасажирів. Більше половини рейсів обслуговується іспанською авіакомпанією Iberia.

Аеропорт Мадрида складається з п’яти пасажирських терміналів: Т1, Т2, Т3, Т4 і T4S, а також терміналу приватної авіації.

Термінал 1. Обслуговує міжнародні рейси по будь-яким напрямкам. Термінал 2. В основному використовується для рейсів по країнах Шенгенської угоди. Термінал 3. Працює тільки на прийом рейсів, реєстрація у терміналі закрита. Термінал 4. Найбільший термінал аеропорту, входить у число найбільших терміналів в світі. Служить базою для а/к Iberia і її партнерів по альянсу Oneworld. Термінал 4S. Є сателітом терміналу Т4, розташований всього в 2,5 км від нього. Обслуговує міжнародні рейси. Executive Terminal. Призначений для рейсів приватної авіації.

Безкоштовний автобус, що курсує між терміналами, пофарбований у зелений колір, на світловому табло написані напрямки: Т1, Т2, Т3 і Т4. Маршрут зв’язує термінали аеропорту між собою, а також з тривалою автостоянкою. Зв’язок терміналів Т4 і Т4Ѕ здійснюється підземним автоматичним електропоїздом.