Авіаквитки Київ – Пекін: від 11 068 грн, пошук дешевих авіаквитків

Купити авіаквитки з Києва в Пекін

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Пекін по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Пекін – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Пекін можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Beijing Shoudu Guoji Jichang — головні повітряні ворота міста (знаходиться в 27 кілометрах від столиці) і найбільший аеропорт країни. «Шоуду» вважається головним хабом Air China, China Southern Airlines і Hainan Airlines. В аеропорту три термінали:

1-й обслуговує тільки місцеві рейси (Hainan Airlines і підрозділи);

2-й обслуговує лінії до Гонконгу, Макао і Тайваню (авіакомпанії China Southern Airlines, China Eastern Airlines, Skyteam);

3-й (найбільший в світі) включає три секції: головний термінал 3С (місцеві авіалінії), термінали 3D і 3Е (міжнародні лінії).