Авіаквитки Київ – Прага: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Києва в Прагу

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Прагу по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Прага – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Прага можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Звідки б ви не летіли в Прагу, приземлитеся в аеропорту імені Вацлава Гавела. У 2007 році він був названий кращим аеропортом Центральної та Східної Європи. Його пасажиропотік становить близько 10 мільйонів чоловік в рік.

Знайдіть на схемі аеропорту Праги в інтернеті термінал 1. Саме він обслуговує рейси з країн, які не входять в Шенгенську зону. Термінал 2 призначений для рейсів з країн Шенгену. Термінал 3 обслуговує чартерні рейси, а термінал 4 — VIP-гостей.