Авіаквитки Київ – Родос: ціна на переліт від $202, шукай та купуй онлайн

Купити авіаквитки з Києва в Родос

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Родос по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Родос – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Родос можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Аеропорт міста Родосу «Діагорас» був відкритий в 1977 році, а в 2005 був переобладнаний і оснащений сучасним терміналом. Сьогодні він займає четверте місце в Греції за кількістю перевезень (в 2013 р. пасажирообіг внутрішніх і міжнародних рейсів аеропорту перевищив 309 тис. і 1,7 млн в рік відповідно).

Аеропорт не дуже великий, в сезон спостерігається великий трафік і стійки реєстрації одночасно можуть обслуговувати кілька рейсів. На території аеропорту не курсують внутрішні автобуси по аеродрому і немає спеціально відведених місць для куріння.