Авіаквитки Київ – Салоніки: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Києва в Салоніки

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Салоніки по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Салоніки – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Салоніки можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

“International Airport Makedonia” – міжнародний аеропорт, який розташований в 14 км від міста. Обслуговує міжнародні (у міста Європи, на Кіпр) та внутрішні рейси. На території аеропорту розташовані два термінали (пасажирський і вантажний), а також дві злітно-посадочні смуги.

International Airport Makedonia приймає літаки компаній Swissport, Olympic Airlines, Aegean Airlines, Goldair Handling, Austrian Airlines та інших. Офіційний сайт аеропорту Салонік.