Авіаквитки Київ – Італія: ціна на переліт від 3 942 UAH, купуй онлайн

Дешеві авіаквитки Київ – Італія

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Італію по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Італія – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Італія можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

В Італії функціонує 133 міжнародні аеропорти. Найбільшими вважаються Леонардо да Вінчі (Ф’юмічіно) і Чампіно (ім’я Джованні Баттіста Пастінья) в Римі; Галілео Галілей (міжнародний аеропорт Пізи); Амеріго Веспуччі у Флоренції; Лінате в Мілані, Каподікіно в Неаполі; Марко-Поло у Венеції; аеропорт імені Христофора Колумба (Генуї); аеропорт Палермо імені Джованні Фальконе і Паоло Борселліно в Сицилії. Всі вони пропонують повноцінний перелік туристичних послуг: магазини безмитної торгівлі, ресторани, кімнати відпочинку, банки, сервіси оренди автомобілів, медпункти і багато іншого.