Авіаквитки Київ – Тбілісі: купити авіаквитки на літак ✈ Київ – Тбілісі(Грузія) дешево, ціна від $46

Купити авіаквитки з Києва в Тбілісі

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Тбілісі по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Тбілісі – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Тбілісі можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Зараз міжнародний аеропорт «Тбілісі» здатний щорічно приймати понад 2,5 мільйона пасажирів. Це стало можливим після грандіозної реконструкції комплексу в 2007 році.

Як показує схема аеропорту Тбілісі, він являє собою двоповерхову будівлю з одним містким терміналом. Пасажирам доступні сучасні зали очікування, комфортабельні кімнати відпочинку, пункт обміну валют, а також численні торгові точки (в тому числі безмитний Duty Free), заклади громадського харчування та паркінг.