Авіаквитки Львів – Прага: ціна на переліт від $181, купити авіаквитки онлайн на рейс Львів – Прага

Купити авіаквитки з Львова в Прагу

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Львова в Прагу по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Львів – Прага – Львів

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Львів – Прага можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Празький аеропорт – це поєднання зручності, сучасності і простоти. Відносно невеликий, він володіє міжнародними терміналами №1 і №2, розташованими в пішій досяжності один від одного. Термінал 1 обслуговує рейси країн, що НЕ входять в Шенгенську зону. А ось Термінал 2 використовується для шенгенських перельотів. Термінал 3 – це приватні та чартерні рейси, а Термінал 4 – для державних візитів та vip-рейсів.

У самому аеропорту є все необхідне: банки, магазини, бари та ресторани (деякі пропонують дитяче меню), аптека, дитяча ігрова кімната і кімната матері і дитини (з орендою колясок). Також працює фотокабіна, турбюро і звичайно, на території аеропорту доступний безкоштовний Wi-Fi. Поблизу аеропорту є кілька готелів для тих, у кого нічна пересадка або діловий візит.