Авіаквитки Мінськ – Рим: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Мінська в Рим

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Мінська в Рим по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Мінськ – Рим – Мінськ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Мінськ – Рим можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Найбільший в Італії аеропорт — «Фьюмічіно» (Fiumicino, FCO) або аеропорт Леонардо да Вінчі. Він включає 4 термінали (для внутрішніх рейсів, для європейських рейсів без паспортного контролю, для міжнародних рейсів).

Сервіс включає в себе безкоштовний Wi-Fi (30 хвилин, потім треба заплатити), кілька обмінників (термінал №3), аптеки (термінали №1 і №3).

Внутрішні і чартерні рейси, а також рейси лоукост-компаній обслуговує аеропорт Чампіно» (CIA, в 15 км від Риму) — тут всього 2 термінали. Самий маленький аеропорт — «Урбе», приймає чартерні рейси.