Авіаквитки Одеса – Мілан: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Одеси в Мілан

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Одеси в Мілан по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Одеса – Мілан – Одеса

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Одеса – Мілан можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Найбільший аеропорт в Мілані називається «Мальпенса» – понад 23 млн. пасажирів в рік. Це другий за розмірами аеропорт в Італії, він складається з двох терміналів і приймає рейси авіакомпаній з усього світу.

Другий за важливістю аеропорт Мілана – «Лінате». Відстань до міста становить 8 км, річний пасажиропотік – 9 млн. чоловік.

Найбільш віддалений від Мілана аеропорт – в Бергамо, який відомий під назвою «Оріо-аль-Серіо». Відстань до центру міста складає 45 км, пасажиропотік – більше 8 млн. чоловік в рік.