Авіаквитки Польща – Київ: купити квиток на літак, ціна

Дешеві авіаквитки Польща – Київ

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Польщі в Київ по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Польща – Київ – Польща

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Польща – Київ можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

У Києві функціонують 2 міжнародні аеропорти. Бориспіль – основний та найбільший в Україні, розташований за 39 км від центру міста. На аеропорт припадає понад 60% пасажиропотоку всієї країни. Бориспіль виконує роль не лише міжнародного аеропорту, а і має статус трансконтинентального (єдиний в Україні). Жуляни – другий за величиною міжнародний аеропорт України, знаходиться в межах міста, за 7 км. від центру. Приймає здебільшого рейси бюджетних авіакомпаній, а також внутрішні та міжнародні рейси.