Авіаквитки США – Україна: купити квиток на літак, ціна

Дешеві авіаквитки США – Україна

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з США в Україну по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: США – Україна – США

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак США – Україна можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

В Україні розташовано 16 міжнародних аеропортів, більша частина пасажиропотоку припадає на повітряні ворота у Києві, Харкові, Одесі, Львові. Жуляни та Бориспіль – 2 найбільші аеропорти країни, розташованих у столиці. Бориспіль – перший аеропорт за величиною та пасажиропотоком в Україні, має дуже розвинену інфраструктуру, зокрема VIP-Lounge, капсули для сну, музей-виставку «Сила підпису». Жуляни приймає в основному рейси бюджетних авіаліній, чартерні та внутрішні рейси. На його території можна відвідати музей авіації.