Авіаквитки Україна – Італія: купити квиток на літак, ціна

Дешеві авіаквитки Україна – Італія

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з України в Італію по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Україна – Італія – Україна

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Україна – Італія можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

На території Італії функціонує понад десять міжнародних аеропортів. Вони розташовані майже у кожному великому місті. Найбільшими є столичний аеропорт Леонардо да Вінчі (Рим), аеропорт імені Федеріко Феллініа (Ріміні), Фонтанаросса (Катанія), Бергамо, аеропорт Пізи імені Галілео Галілея (Флоренція), Мальпенса (Мілан), Каподикіно (Неаполь), Марко-Поло ( Венеція), аеропорт імені Христофора Колумба (Генуї). У кожному з них розташовані ресторани, кафе, пункти обміну валют, відділення банків, пошта, медпункти, брендові магазини безмитної торгівлі, зали очікування, прокат автомобілів, бізнес-центри, молитовні кімнати.