Авіаквитки Запоріжжя – Анталія: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Запоріжжя в Анталію

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Запоріжжя в Анталію по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Запоріжжя – Анталія – Запоріжжя

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Запоріжжя – Анталія можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Аеропорт Анталії (ICG) володіє двома міжнародними терміналами (№1 і №2), і одним внутрішнім терміналом. Для пасажирів створені всі умови для комфортної та безпечної подорожі.

В залі вильоту і залі прильоту працюють стійки інформації, а співробітники реєстрації говорять по-російськи. Між терміналами регулярно курсує автобус №600, на якому можна доїхати до міського автовокзалу. Автобус ходить кожні півгодини, вночі відправлення о 01:15, 03:45, 06:00.

У будівлі аеропорту працюють банкомати та обмінний пункт (в залі прильоту), а в залі вильоту – цілодобовий Garanti Bank. У всіх терміналах є кімната матері і дитини, а також ігрові кімнати, а при необхідності ви можете звернутися в медпункт 24/7.

Крім цього, пасажири можуть скористатися орендою авто, послугами пошти або замовити таксі. В очікуванні вильоту або під час пересадки можна посидіти в одному з кафе або пройтися по магазинах.