Авіаквитки Запоріжжя – Стамбул: купити квиток на літак, ціна

Купити авіаквитки з Запоріжжя в Стамбул

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Запоріжжя в Стамбул по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Запоріжжя – Стамбул – Запоріжжя

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Запоріжжя – Стамбул можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Рейси із Запоріжжя, як правило, прибувають в Стамбул в аеропорт Ататюрк, а от зворотні (Стамбула) іноді відправляються з аеропорту Сабіха Гекчен. Перший знаходиться недалеко від центру, а другий – в азіатській частині Стамбула, але обидва забеспечені всім необхідним для пасажирів.

Міжнародний термінал аеропорту Ататюрк оснащений не тільки кафе, ресторанами та безліччю магазинів, але і обмінниками та банкоматами, камерами зберігання та навіть особистим готелем! Можна тут і взяти напрокат автомобіль. З терміналу є вихід до метро. Термінал Сабіхи Гекчен може похвалитися тими ж зручностями, тільки от потік туристів тут помітно менше.