Дешеві авіаквитки з Київа до Бургасу від $202 – IEV до BOJ, пошук авіаквитків

Купити авіаквитки з Києва в Бургас

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Бургас по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Бургас – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Бургас можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Аеропорт Бургаса Сарафово — міжнародний аеропорт, що приймає туристів із багатьох куточків світу. Аеропорт середніх розмірів, але в той же час він має все необхідне для пасажирів.

Не так давно аеровокзал включав в себе два термінали, але нещодавно один з них був виведений з експлуатації. Сьогодні пасажири рейсових, чартерних та лоу-костовських рейсів користуються тільки одним, але сучасним терміналом, запущеним в 2013 році.