Дешеві авіаквитки з Київа до Торонто від $452 – IEV до YTO, пошук авіаквитків

Купити авіаквитки з Києва в Торонто

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Торонто по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Торонто – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Торонто можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Основні міжнародні рейси приймає аеропорт Торонто Пірсон, який вважається одним із найбільш жвавих аеропортів країни. Тут працюють 74 авіакомпанії, які організовують рейси до більш ніж 100 міст світу. Цей аеропорт Торонто знаходиться в півгодини їзди від міста.

Існує невеликий міський аеропорт ім. Біллі Бішопа, який обладнаний на острові на Озері Онтаріо. Він в основному обслуговує рейси авіакомпанії Porter Airlines, що спеціалізуються на повітряному сполученні між США і Канадою. Схема аеропорту Торонто Біллі Бішопа має підземний тунель, що з’єднує острів з містом і проходить під озером.