Дешеві авіаквитки з Київа до Занзібару від $549 – IEV до ZNZ, пошук авіаквитків

Купити авіаквитки з Києва в Занзібар

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Занзібар по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Занзібар – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Занзібар можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Міжнародний аеропорт Занзібару Абейд Амані Карум знаходиться в 6 кілометрах від столиці – Стоун-Тауна. Всі рейси обслуговують два термінали (міжнародний і внутрішній), так що зорієнтуватися там вам буде просто. З аеропорту в місто найпростіше добиратися на таксі або замовити трансфер: громадський транспорт ходить нерегулярно і тільки вдень. Можна також орендувати автомобіль.

Із зручностей аеропорт може запропонувати небагато: тут ви знайдете кафе і пару магазинчиків, платний зал очікування підвищеної комфортності (Термінал 2). Інтернет на більшості території аеропорту відсутній, підключитися до Wi-Fi можна лише у залі Down Lounge.