Дешеві авіаквитки з Київа, IEV до Бухаресту, BUH ціна від $87 – знайди авіаквитки

Купити авіаквитки з Києва в Бухарест

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Бухарест по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Бухарест – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Бухарест можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Аеропорт Aurel Vlaicu приймає чартерні та бізнес-рейси, а також обслуговує лоукостерів. Невеликий аеропорт розташований в 6 км від столиці. Більш зручним вважається аеропорт Henri Coandă, який знаходиться в 18 км від Бухареста (у Отопені). Він обслуговує не лише міжнародні, а й внутрішні рейси. Термінали аеропорту Henri Coandă знаходяться в двох окремих будівлях і з’єднані між собою коридором.