Дешеві авіаквитки з Київа, IEV до Токіо, TYO ціна від $162 – знайди авіаквитки

Купити авіаквитки з Києва в Токіо

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Токіо по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Токіо – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Токіо можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Токіо обслуговують два аеропорти: «Ханеда» (з трьома терміналами переважно для внутрішніх рейсів) і «Наріта» (два термінали, орієнтовані на міжнародні напрямки).

Схеми аеропортів Токіо дають можливість швидко скорегувати переміщення між терміналами, ознайомитися з багатою інфраструктурою аерогаванів. До послуг пасажирів, які прибувають в «Ханеда» — шестиповерховий ресторан, торговельний комплекс, готель Haneda Excel Tokyo Hotel.

Для мандрівників, які «сідають» в «Наріта», передбачені Narita Nakamise, найбільша зона безмитної торгівлі в аеропортах Японії, і багато іншого.