Дешеві авіаквитки з Лондона до Київа від $70 – LON до IEV, пошук авіаквитків

Купити авіаквитки з Лондона в Київ

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Лондона в Київ по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Лондон – Київ – Лондон

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Лондон – Київ можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

У Києві працює два міжнародних аеропорти – «Бориспіль» і «Жуляни». Відстань від центру міста до аеропорту «Борсипіль» становить 29 км. Це найбільший аеропорт України, який має 4 термінали, приймає рейси понад 50 авіакомпаній і щорічно обслуговує понад 12 млн. пасажирів. Аеропорт «Жуляни» має один термінал і знаходиться в межах міста. Сюди літають 13 авіакомпаній, а пасажиропотік досягає 13 млн. чоловік на рік.