Дешеві авіаквитки з Україна, UA до Болгарії, BG від $23 – знайди авіаквитки

Дешеві авіаквитки Україна – Болгарія

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з України в Болгарію по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Україна – Болгарія – Україна

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Україна – Болгарія можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Найбільші міжнародні аеропорти Болгарії знаходяться в Софії, Бургасі та Варні. Аеропорт «Ворожа» в Софії приймає основний потік пасажирів, які прилітають регулярними і чартерними рейсами 54 авіакомпаній. Аеропорт «Сарафаво» в Бургасі – другий за величиною в країні. Звідси зручно їхати на курорти південного узбережжя Болгарії, тому з травня по вересень тут відзначається велике завантаження. Аеропорт «Варна» обслуговує північно-східну частину країни і стає чи не найпопулярнішим в літні місяці.