авіаквитки Київ – Лос-Анджелес: ціна на переліт від $465, шукай та купуй онлайн

Купити авіаквитки з Києва в Чили

Сайт вигідних подорожей SERV.CO.UA допоможе тобі знайти та купити квитки на літак з Києва в Чили по самій низькій ціні. За допомогою нашого сервісу ти можеш легко порівняти пропозиції від різних авікомпаній, знайти найзручніші та найвигідніші перельоти, а також дізнатися в якого онлайн-продавця буде дешевше всього купити обрані авіквитки.

Авіаквитки туди й назад: Київ – Лос-Анджелес – Київ

Дізнатися напевно, скільки коштує квиток на літак Київ – Лос-Анджелес можна, подивившись вартість вкитка на конкретні дати, а потім перейшовши на сайт онлайн-продавця. Ціни в нашому агрегаторі авіаквитків оновлюються з невеликою затримкою та можуть змінитися за цей час.

Інформація про рейси

Аеропорти

Міжнародний аеропорт Лос-Анджелес розташований в 27 км від центру міста. Є шостим у світі і третім в США по завантаженості, обслуговує близько 75 мільйонів чоловік в рік.

Включає 4 злітно-посадочні смуги і 9 терміналів з обслуговування пасажирів. Переміщення між терміналами пасажирам допомагають здійснювати безкоштовні автобуси-шатли.

Символом аеропорту є оригінальна будівля футуристичного дизайну Theme Building, в якому розташований один з численних ресторанів аеропорту.